Slider

Ceny již od 7.000 Kč / týden v letní a 9.500 / týden v zimní sezoně

Nabízíme celoroční ubytování ve zcela nově zrekonstruovaném komfortním apartmánu 2+1 (bezbariérová úprava) v přízemí bytového a částečně rekreačního domu.

VYBAVENÍ A SLUŽBY wi-fi pobyt s domácími zvířaty není možný

K dispozici oddělená ložnice (1x masivní manželské dvoulůžko + 1x jednolůžko), prostorná komoda, možnost dětské postýlky. Obývací pokoj vybaven rozkládacím plnohodnotným dvoulůžkem, sedací soupravou, konferenčním stolkem, plnohodnotným jídelním koutem, TV, DVD, WIFI, společenské hry. Samostatná kuchyně vybavena el. sklokeramickou varnou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, topinkovačem, varnou konvicí, včetně veškerého potřebného nádobí a jídelního servisu. Velice prostorná koupelna je vybavena otevřeným bezbariérovým sprchovým koutem, umyvadlem, polohovacím zrcadlem, vysoušečem vlasů a WC. Ve vstupní chodbě se nachází rozměrná šatní skříň a závěsný stropní sušák na oděvy. Lyže, kola apod. je možno uložit v uzamykatelném prostoru.

REKREACE A SLUŽBY V OKOLÍ sjezdové lyžování běžky snowboarding cyklistika

Kovářská je plně vybavená horská obec, několik restaurací včetně wellness a bazénu (cca 150m), plně zásobené obchody, útulná perníková kavárnička, pošta, lékař. Možnost sáňkování a bobování v okolí objektu. V obci je opět zprovozněn retro-lyžařský vlek. Do Ski areálu Klínovec autem jen 10 min., na Boží Dar 15 min., nebo do Ski areálu Plešivec 20 min. Pro letošní sezónu 2018/2019 novinka – propojení Ski areálu Klínovec se Ski areálem Neklid na Božím Daru. Pro milovníky běžek v okolí Kovářské, Klínovce a Božího Daru nespočetné množství běžeckých stop. Od jara do podzimu je k dispozici mnoho tras pro turistiku a cykloturistiku. Na vrcholu Klínovce otevřen trial park všech obtížností (nejdelší 10,6 km). Dále doporučujeme jízdu parní lokomotivou na úzkokolejce z Oberwiesenthalu. Za zmínku stojí na Božím daru návštěva Ježíškovy cesty, Božídarského rašeliniště či Blatenské rozhledny s Vlčími jámami. Příjemným relaxem po sportu je např. návštěva aquaparku v Chomutově nebo na německé straně v Marienbergu (vhodný pro rodiny s dětmi).

Apartmán se nachází na okraji horské obce Kovářská s nadmořskou výškou 830m v Krušných horách. Dostupnost autem, autobusem z Chomutova nebo Klášterce nad Ohří.

GPS: 50.437568, 13.050780

Zimní sezona - ceny

01. 12. – 31. 03.

2 – 3 osoby …. 9500,- Kč/apartmán/týden (7 nocí)
4 – 5 osob …. 11000,- Kč/apartmán/týden (7 nocí)

Letní sezona - ceny

01. 04. – 30. 11.

2 – 3 osoby …. 7000,- Kč/apartmán/týden (7 nocí)
4 – 5 osob …. 8900,- Kč/apartmán/týden (7 nocí)

Rezervační formulář cena:

Děti do dvou let zdarma.
Povinné
Povinné
Povinné
Povinné
Povinné

 

Ceny jsou včetně energií.

Slevy: Dítě do dvou let zdarma.

Další informace:
Uvedené ceny jsou na týden od soboty 14:00 hod. do soboty 10:00 hod.
Kratší nebo jiný termín pobytu pouze po telefonické dohodě. Silvestrovský týden k ceně 20%.

Storno podmínky:
30 a více dní před zahájením pobytu: bez storno poplatků
29 – 15 dnů: storno poplatky ve výši 50% zálohové platby
14 a méně dní: storno poplatky ve výši 100% zálohové platby

Pro závaznou rezervaci je podmínkou zaplacení zálohy ve výši 50% ceny.

Cena nezahrnuje ubytovací a rekreační poplatek obci 16,- Kč/os/den (neplatí děti do 18-ti let).

Cena zahrnuje: spotřebu energií, povlečení, ručníky, utěrky a závěrečný úklid.

Stravování není poskytováno.